O nas

Studio 4 powstało w 1994 roku. Od samego początku jesteśmy firmą działającą na rynku związanym z produkcją materiałów poligraficznych - od projektu do gotowego druku. Początkowo głównym naszym celem było naświetlanie diapozytywów (Computer-to-Film) oraz usługi w zakresie projektowania materiałów reklamowych. W roku 2005 uruchomiliśmy, w siostrzanej firmie Studio 4 Sp. z o.o., nowoczesny system CtP (Computer-to-Plate) do naświetlania form drukowych bezpośrednio z plików.

Obecny rynek reklamowo-informacyjny zmienia swoją specyfikę, przechodząc na produkcję krótkich, często personalizowanych, serii. Dlatego więc, w celu zapewnienia naszym Klientom maksymalnie kompleksowej obsługi, jak również sprostania nowym trendom w produkcji materiałów reklamowych, podjęliśmy decyzję o uruchomieniu profesjonalnej drukarni cyfrowej.

Mamy nadzieję, że nasza oferta i wieloletnie doświadczenie wzbudzi Państwa zainteresowanie i zapewni Państwu doskonałą jakość wytwarzanych produktów w możliwie najkrótszym czasie i sensownej cenie.

Wdrażając nowe technologie, korzystamy z programów unijnych.

Wypróbuj nasz druk cyfrowy!